Reklama

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzymało dotację na "Multimedialną podróż w rodzinne strony Henryka Sienkiewicza”

Opublikowano:
Autor:

Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzymało dotację na  "Multimedialną podróż w rodzinne strony Henryka Sienkiewicza”   - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej otrzymało dotację w kwocie 36 tys. zł w ramach programu KULTURA W SIECI . Jego wniosek znalazł się wśród 1182 najwyżej ocenionych z łącznej liczby ponad 6000 złożonych wniosków.

Środki te zostaną przeznaczone na realizację zadania "Multimedialna podróż w rodzinne strony Henryka Sienkiewicza”  ( wirtualny spacer z lektorem pozwalający na zaprezentowanie zbiorów muzeum dzięki wykorzystaniu obrazu ruchomego w technologii 360 stopni) oraz przygotowanie gry panoramicznej z użyciem aplikacji mobilnej ( puzzle ze zdjęć umieszczonych w panelu edycyjnym rozmieszczone w wirtualnych spacerze - gracz będzie miał za zadanie znaleźć i dopasować odpowiednie elementy fotografii).

 

Powyższe projekty skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej oraz osób dorosłych.  - Pragniemy aby w ten nowatorski sposób mogli Państwo przeżyć interesującą przygodę z osobą Henryka Sienkiewicza jak i naszym muzeum  - informuje Muzeum.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE