Reklama

Możesz na nas liczyć” - wolontariusze czekają

Opublikowano:
Autor:

Możesz na nas liczyć” - wolontariusze czekają - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości OSIR przypomina o charytatywnej akcji "Możesz na nas liczyć", która polega na niesieniu pomocy potrzebującym osobom w czasie epidemii koronawirusa.

Z pomocy wolontariuszy skorzystać można bezpłatnie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18. Jak informują organizatorzy, zachowane zostaną wymagane standardy sanitarne.Ośrodek Sportu i Rekreacji, który koordynuje akcje wolontariacką prosi o zgłaszanie się osób potrzebujących, schorowanych, samotnych, seniorów oraz niepełnosprawnych, którzy w dobie epidemii mają trudności w podstawowych czynnościach dnia codziennego.

Wolontariusze, którzy otrzymają sygnał od potrzebujących, wykonają za takie osoby zakupy, załatwią sprawę na poczcie, bądź wyprowadzą psa na spacer. Szczegółowych informacji dotyczących pomocy można uzyskać drogą telefoniczną (tel. 515 137 778) lub mailową (e-mail: [email protected]). Akcja organizowana jest we współpracy z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Łukowie i  Komendą Powiatową Policji w Łukowie, wspiera ją także Miasto Łuków.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE