Reklama

Motoryzacyjny piknik dla WOŚP

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bożena Bierejszyk, Łukowski Ośrodek Kultury

Motoryzacyjny piknik dla WOŚP - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Jedną z imprez towarzyszących łukowskiemu Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był piknik motoryzacyjny, zorganizowany pod budynkiem Łukowskiego Ośrodka Kultury. Jakie atrakcje czekały na mieszkańców miasta?

Zabytkowe motocykle i samochody, piknik pod gołym niebem oraz projekcje filmów towarzyszyły „Piknikowi Motoryzacyjnemu”, który zorganizowano w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w niedzielę 14 stycznia. Do wspólnego spędzenia czasu zaprosili wspólnie Club Weteranów Szos, Towarzystwo Fruwającej Muchy i Łukowski Ośrodek Kultury.

Piknik minął także pod znakiem projekcji motoryzacyjnych filmów w Kinie Łuków. W holu budynku ŁOKu pokazywano także archiwalne materiały jednej z lokalnych telewizji, pokazujące motocykle i zabytkowe pojazdy w Łukowie. Osoby które odwiedziły miłośników motoryzacji w niedzielny, mroźny dzień, mogły ogrzać się przy ognisku i zjeść ciepły posiłek. Do nabycia były też przeróżności w sklepiku z niespodziankami. W czasie imprezy prowadzona była zbiórka do puszek kwestarskich, której celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków” w ramach 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jak powiedział nam Andrzej Zdrojewski, jeden ze współorganizatorów wydarzenia, był on mile zaskoczony frekwencją.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE