Reklama

Motocyklowy zlot w Łukowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Motocyklowy zlot w Łukowie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Około 200 motocyklistów wzięło udział w "Zlocie Gwiaździstym dla Niepodległej". Wydarzenie organizowane w ramach Dni Łukowa przygotowało stowarzyszenie i klub motocyklowy Bears Riders.

Gdy wierni wychodzili z niedzielnej mszy w kościele pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie, ich oczom ukazał się niecodzienny widok. Na placu Narutowicza pojawiło się około 200 motocyklistów, którzy przyjechali na „II Zlot Gwiaździsty dla Niepodległej”. Organizatorem zlotu organizowanego w ramach Dni Łukowa było stowarzyszenie oraz klub motocyklowy Bears Riders.

- Nazwa wydarzenia jest zaczerpnięta z corocznych zjazdów motocykli do Częstochowy. Chodzi mniej więcej o to, że w konkretne miejsce przyjeżdżają motocykle z różnych stron kraju, co można porównać do ramion gwiazdy - tłumaczy formułę spotkania Zbigniew Bancerz, członek klubu Bears Riders.

Motocykliści po kilkunastu minutach postoju na placu Narutowicza, udali się następnie w kierunku skateparku zlokalizowanego w parku miejskim w Łukowie. Wielu z nich przystroiło motocykle w biało-czerwone emblematy bądź w narodowe flagi na część przypadającej w tym roku 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W parku przez kilka godzin odbywały się konkursy dla uczestników zlotu, a przechodnie mogli podziwiać zaparkowane maszyny.

Na zaproszenie łukowskich motocyklistów do naszego miasta przyjechali członkowie klubu CWS ze Stoczka Łukowskiego, oraz ekipy Moto Swan Żelechów, Free Motor Bikers Siedlce, Armaty Stoczek Łukowski, Cobra Grójec FC, The Irons Mc Poland West Side i inne.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE