Reklama

Most w Mikłusach – przetarg ogłoszony po raz drugi

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: archiwum

Most w Mikłusach – przetarg ogłoszony po raz drugi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pisaliśmy o moście w miejscowości Mikłusy w gminie Trzebieszów. Prace miały ruszyć po podpisaniu umowy z wykonawcą. Zarząd Dróg Powiatowych w Łukowie ogłosił jednak przetarg po raz drugi.

Na początku lipca informowaliśmy Państwa o przetargu ogłoszonym przez Zarząd Dróg Powiatowych. Jego celem było wyłonienie wykonawcy zadania o nazwie \"Budowa mostu w miejscu przeznaczonego do rozbiórki mostu o JNI 01028442 w m. Mikłusy w km 2+444 w ciągu drogi powiatowej 1315L Wólka Kamienna - Zembry - Wierzejki\".  

Do przetargu przystąpiło wówczas czterech przedsiębiorców. Najtańsza oferta opiewała na kwotę 489 tys. zł, zaś najdroższa na 816 tys. Najtańszy oferent został wykluczony z powodu niedostarczenia dokumentów. Władze ZDP podjęły decyzję.  

Wybraliśmy wykonawcę, ale nie podpisał z nami umowy, ponieważ nie będzie w stanie wykonać zadania w wyznaczonym terminie. Musieliśmy więc ogłosić nowy przetarg. Mamy nadzieję, że znajdzie się firma, która wykona nasze zadanie – powiedział zastępca dyrektora ZDP Przemysław Suchodolski.  

Zarząd Dróg Powiatowych na oferty firm czeka do 10 sierpnia do godziny 9.00. W pierwotnej wersji most w Mikłusach miał być gotowy do końca września. Część praca zostałaby wówczas wykonana w czasie wakacji. Teraz, gdy procedura przetargowa została wznowiona, przesuwa się także termin zakończenia prac. Zgodnie z dokumentacją, firma, która zdecyduje się podjąć tego zadania, będzie miała czas do 30 listopada. Jak powiedział P. Suchodolski - ma nadzieję, że prace wykonywane na drodze Warszawa – Lublin nie sprawią, że zabraknie rąk do pracy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE