Reklama

Monika Latoch w konkursie Miss Polski Lubelszczyzny

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: profil Moniki Latoch

Monika Latoch w konkursie Miss Polski Lubelszczyzny - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Monika Latoch pochodzi z Krzywdy. Jest jedną z 14 kandydatek, które awansowały do kolejnego etapu konkursu Miss Internetu. Na głosy internautów czeka do 24 kwietnia.

Miss Polski Lubelszczyzny to konkurs rozłożony na trzy etapy. Pierwszy z nich niedawno się zakończył i wyłonił 14 kandydatek spośród osób dorosłych i 8 nastolatek. Na swoje kandydatki można głosować do 24 kwietnia. Na tę chwilę Monika Latoch uplasowała się na I miejscu. Wciąż jednak czeka na nasze głosy.

Konkurs Miss Polski Lubelszczyzny jest pierwszym konkursem w jakim biorę udział i w którym mogę się sprawdzić. Muszę przyznać, że jest to dla mnie coś nowego, pomimo tego, że występowałam już na scenie, wybiegu w charakterze modelki. Tym razem będę mogła zaprezentować również piękne stroje, ale i siebie, własną osobowość. Decyzja o wzięciu udziału w konkursie była bardzo spontaniczna - tak o swojej przygodzie mówi Monika Latoch. 

Teraz ma szansę na podium. Czeka na głosy. Do trzeciego etapu awansuje 10 kandydatek dorosłych i 5 nastolatek. Na nie będzie można głosować od 25 kwietnia do 15 maja. Organizatorzy konkursu przewidzieli nagrody dla osób głosujących. Wśród nich rozlosowane zostaną bilety na Wielką Galę Finałową.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE