Reklama

Modernizacja oświetlenia za unijne pieniądze?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Modernizacja oświetlenia za unijne pieniądze? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na ostatniej sesji Rady Miasta pojawiła się informacja o wniosku, który miasto chce złożyć, by zdobyć pieniądze na modernizację oświetlenia ulicznego.

Do 14 grudnia do Urzędu Marszałkowskiego Miasto Łuków musi zdążyć złożyć wniosek wraz z niezbędną dokumentacją, jeżeli chce uzyskać środki na modernizację oświetlenia ulicznego. Podczas listopadowej sesji radni podjęli decyzję o przeznaczeniu 55 tys. zł. na przygotowanie dokumentacji. Za te pieniądze ma zostać przygotowane studium wykonalności, audyt energetyczny oraz dokumentacja potrzebna do złożenia wniosku.  

Czasu jest niewiele. Miasto ma jednak nadzieję na pozyskanie dotacji z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Jeżeli uda się złożyć wniosek i pozyskać pieniądze, miasto chce za nie dokonać modernizacji oświetlenia na ulicach wyjazdowych z miasta oraz na osiedlach. Do pozyskania jest kwota 85 % kosztów kwalifikowanych. Przed urzędnikami tylko dwa tygodnie na przygotowanie i złożenie wniosku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE