Reklama

Reklama

Modernizacja oświetlenia ulicznego

Opublikowano:
Autor:

Modernizacja oświetlenia ulicznego  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Mieszkańcy Cisownika już niedługo będą mogli w pełni cieszyć się zmodernizowanym obiektem świetlicy wiejskiej

Reklama

 Gmina Krzywda ogłosiła bowiem przetargi na dostawę wyposażenia do świetlicy wiejskiej oraz zorganizowanie terenu rekreacyjnego wokół świetlicy.

Zamówienia obejmować będą miedzy innymi wyposażenie obiektu w sprzęt agd, meble, gry i stół do gier, rolety rzymskie, urządzenia ze stali nierdzewnej, sprzęt rehabilitacyjny oraz wyposażenie łazienek. Przedmiotem drugiego przetargu jest natomiast budowa placu zabaw i siłowni plenerowej.

 

Prace budowlane, realizowane przez firmę „IRPOL” Ireneusz Przeździak z Łukowa, trwają od czerwca bieżącego roku. Obecnie wchodzą w kolejną fazę polegającą na robotach końcowych wewnątrz budynku, wykończeniowych na elewacji oraz zagospodarowaniu terenu przed świetlicą. Oprócz rozbudowy obiektu projekt zakłada bowiem również wykonanie utwardzenia terenu wraz z miejscami postojowymi, budowę altany grillowej oraz zbiornika na ścieki sanitarne, wykonanie oświetlenia oraz ogrodzenie terenu.


Całość wraz z istniejącym już boiskiem sportowym, stanowić będzie funkcjonalny kompleks rekreacyjno-sportowy w tej miejscowości, oferujący  mieszkańcom szeroki wachlarz aktywności sportowych i rekreacyjnych. Obiekt będzie ogólnodostępny i bezpłatny. 


Realizację inwestycji pn. „Kompleksowa modernizacja świetlicy w Cisowniku w celu przywrócenia jej funkcji użytkowych (kulturalnych i społecznych) wraz z zakupem niezbędnego wyposażenia i zagospodarowania terenu funkcjonalnie powiązanego”, umożliwiło dofinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020, Oś 13 Infrastruktura Społeczna, Działanie 13.4 Rewitalizacja obszarów wiejskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE