Reklama

Młodzieżówka PiS-u zaprasza do współpracy

Opublikowano:
Autor:

Młodzieżówka PiS-u zaprasza do współpracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości w Powiecie Łukowskim ogłasza nabór do swoich szeregów. Osoby, które chcą dołączyć do młodzieżówki partii kierowanej przez Jarosława Kaczyńskiego, mogą zapisać się do grupy w biurze senatora Stanisława Gogacza, przy ul. Wilczyńskiego 4M w Łukowie.

Forum Młodych Prawo i Sprawiedliwość w Powiecie Łukowskim ogłasza nabór do swoich szeregów. Poszukiwane są osoby w wieku 16-29 lat, które interesują się sprawami Naszej Ojczyzny. Politycy szukają osób, które interesują się sprawami młodego pokolenia i które pragną, aby Polska była krajem nowoczesnym, ale szanującym dorobek dziadków i pradziadków.

- Chcesz wraz ze swoimi Najbliższymi żyć w wolnym, zasobnym, sprawiedliwym i bezpiecznym kraju, chcesz Polski szanowanej w Europie i świecie? Masz świetną okazję do włączenia się do lokalnego życia publicznego i działania na rzecz Polski - przekonują młodzi politycy.

- Forum Młodych Prawa i Sprawiedliwości to miejsce na Twoją publiczną aktywność. Jesteśmy organizacją, która skupia młodych ludzi przekonanych, że warto jest pracować dla dobra publicznego, że warto być Polakiem. Warto, żeby Polska trwała - dodają członkowie młodzieżówki PiS.

- Tutaj spotkasz ciekawych ludzi, z którymi będziesz, mógł (mogła) porozmawiać na wiele interesujących tematów, zdobywać nowe doświadczenia i podnosić kwalifikacje, brać udział w wielu interesujących wydarzeniach. To miejsce na poważne dyskusje o naszej przyszłości i przyszłości Naszego kraju. To Forum wymiany myśli, opinii pomysłów na sprawy Nas dotyczące - podkreślają członkowie Forum Młodych.

Co zrobić, aby dołączyć do Forum Młodych PiS? Wystarczy przyjść na dyżur pełniony przez Przewodniczącego FM w Powiecie Łukowskim Bartłomieja Bryka do Biura Senatora Stanisława Gogacza (ul. Wilczyńskiego 4M w Łukowie). Najbliższy termin, w którym będzie można to uczynić to wtorek i czwartek 8 oraz 10 maja w godzinach 17.30 - 18.30. Dla osób, które nie mają możliwości spotkania w biurze senatora, przygotowano informację telefoniczną pod nr 511 045 076, w trakcie której wyjaśnione zostaną wszelkie pytania i informacje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE