Reklama

"Młodzież PCK dla Łukowa"

Opublikowano:
Autor:

"Młodzież PCK dla Łukowa" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wolontariusze z Polskiego Czerwonego Krzyża w Łukowie zapraszają wszystkie rodziny na festyn do Klubu Seniora CZAS.

W najbliższą niedzielę lokalna społeczność będzie miała okazję uczestniczyć w wydarzeniu jakim jest Festyn Rodzinny. Wolontariusze PCK Łuków zapraszają do wspólnej rodzinnej zabawy. 

W programie konkurs karaoke z nagrodami, nauka tańca latino. Wspólnie chwile uświetnią członkowie Klubu Seniora CZAS. Seniorzy zaprezentują publiczności swoje talenty artystyczne oraz zorganizują kiermasz własnoręcznie wykonanych wyrobów rękodzielniczych. Nie zabraknie też słodkości. Podczas festynu odbędzie się również pokaz pierwszej pomocy medycznej. Gwiazdą spotkania będzie piosenkarka disco-polo Magda Niewińska.

Każdy, kto wybiera się na wydarzenie proszony jest o przyniesienie plastikowych nakrętek, które organizatorzy przekażą wybranej, potrzebującej osobie. W ten sposób zechcą wesprzeć jej leczenie. Osoba, która dostarczy najwięcej korków otrzyma nagrodę. 

Impreza startuje w niedzielę, 27 października, w samo południe. Miejsce spotkania: Klub Seniora CZAS w Łukowie, ul. Nowopijarska 10a.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE