Reklama

Mikołajkowe prezenty dla dzieci z Domu Dziecka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 4 w Łukowie

Mikołajkowe prezenty dla dzieci z Domu Dziecka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Grudzień to czas, kiedy otwieramy swoje serca dla innych. Chętnie dzielimy się dobrem z osobami potrzebującymi pomocy.

W związku z powyższym dzieci klas I-III Szkoły Podstawowej nr 4 w Łukowie uczyły się obdarowywać innych tym, co mają dobrego. Podczas mikołajkowej imprezy wszystkie klasy zbierały słodkie upominki do wielkich worków. Później prezenty trafiły do Podopiecznych Placówki Wielofunkcyjnej w Łukowie. Wizyta wywołała uśmiech na twarzach maluchów, a goście zostali miło przyjęci przez dyrektor i dzieci. Akcję przeprowadziły nauczycielki „Czwórki” Monika Wolanin- Drozd, Małgorzata Stryjek i Anna Wojtowicz.

Dary przekazane podopiecznym domu dziecka to nie jedyna akcja charytatywna uczniów Szkoły Podstawowej nr 4. Już dzisiaj – 18 grudnia – w szkole odbędzie się coroczny kiermasz bożonarodzeniowy, z którego dochód zostanie przeznaczony na potrzeby wychowanków Domu Dziecka oraz zakup pomocy dydaktycznych i książek do biblioteki szkolnej. Kiermasz trwał będzie od godz. 11:15 na dolnym korytarzu nowego skrzydła szkoły.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE