Reklama

Mikołajki w Łukowie: rozświetlenie choinki i animacje dla najmłodszych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

Mikołajki w Łukowie: rozświetlenie choinki i animacje dla najmłodszych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Uroczyste zaświecenie lampek na choince to kulminacyjny moment imprezy dla dzieci i młodzieży, na którą już jutro - 6 grudnia - zaprasza Łukowski Ośrodek Kultury. Co przygotowano w Mikołajki dla najmłodszych?

„W Świątecznej Krainie” to nazwa cyklicznej już imprezy dla młodych mieszkańców Łukowa i okolic, która od kilku lat odbywa się w Mikołajki 6 grudnia. Podobna rzecz będzie miała także i w tym roku i adresowana będzie dla osób wyczekujących przyjazdu Świętego Mikołaja.

Zabawa ruszy pełną parą o godzinie 14. Pół godziny wcześniej rozstrzygnięty zostanie organizowany przez ŁOK konkurs na Kartkę Bożonarodzeniową. Osoby, które zjawią się w Mikołajki w sali widowiskowej domu kultury, będą mogły wziąć udział w zabawie z prezentami, nagrodami i słodyczami. Nie zabraknie też karaoke i konkursów, a uczestnicy świątecznej imprezy będą mogli skosztować potraw wigilijnych przygotowanych przez Bar Frytka.

O godzinie 15:00 zaplanowano mikołajkową zumbę, którą poprowadzą pracownicy siłowni Platinium Gym & Fitness. O godzinie 16.30 uczestnicy przeniosą się na Plac Solidarności i Wolności, gdzie planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki, która będzie zdobić Łuków przez najbliższe tygodnie.

Organizatorem wydarzenia jest Łukowski Ośrodek Kultury. Całość wspierają Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Urząd Miasta i sponsorzy prywatni.


Równolegle w Kinie Łuków w Mikołajki 6 grudnia trwać będą projekcje bajki Grinch. Zaplanowano je na godz. 13:15, 15:00 oraz 16:45.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE