Reklama

Mikołaje zapraszają na wspólne bieganie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: BM technology

Mikołaje zapraszają na wspólne bieganie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Już po raz szósty miejski park wypełni się mikołajami. W niedzielę 9 grudnia w naszym mieście odbędzie się tradycyjny Łukowski Charytatywny Bieg Mikołajkowy "Mikołaje Wieczorową Porą".

Łukowski Charytatywny Bieg Mikołajkowy "Mikołaje wieczorową porą" to inicjatywa Biegaczy Pomagaczy i Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc. Organizatorzy jak co roku pragną promować zdrowy styl życia i od kilku lat zachęcają do wspólnej aktywności w parku miejskim. Organizowane charytatywne, grudniowe biegi odbywają się niezależnie od pogody i temperatury za oknem.

Najbliższy bieg odbędzie się 9 grudnia. Tego dnia park miejski rozbłyśnie na czerwono, głownie za sprawą przebranymi w mikołajowe stroje biegaczami. Organizatorzy przygotowali biegi w różnych kategoriach i atrakcje towarzyszące. Obiecują, że tego dnia nikt ani przez chwilę nie poczuje zimna.

Imprezę zaplanowano w godzinach 14-16, W tym czasie oprócz głownych biegów odbędą się konkursy na "Mikołajową Brodę" i "Mikołajową Rodzinę", wybrana zostanie też "Miss Śnieżynka". Nowością będzie konkurs na najbardziej "Świetlisty Mikołaj/Śnieżynka".

Tegoroczny Bieg - podobnie jak w latach ubiegłych - będzie miał charytatywny charakter. Tym razem Mikołaje będą biegać środki dla podopiecznej Fundacji Cegiełkowo: Dominiki Wiśniewskiej, na rzecz której organizowana jest zbiórka publiczna nr 2018/4684/OR. Dziewczynce będzie można pomóc poprzez wrzucenie datku do puszki, bądź kupno posiłku w kiermaszu "Kiełbaska co łaska".

Rejestracja na bieg odbywa się pod adresem: https://link.do/wtO2i

Regulamin dostępny pod adresem: https://link.do/tmPSnUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE