Reklama

Mikołaje wieczorową porą pobiegną po raz czwarty

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Mikołaje wieczorową porą pobiegną po raz czwarty - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 4 grudnia park miejski zapełni się Mikołajami. Tego dnia odbędzie się IV Charytatywny Bieg Mikołajkowy \'Mikołaje wieczorową porą\'. Tym razem, wspólną zabawą, możemy pomóc Kubie i Dominice.

„Mikołaje wieczorową porą” to bieg charytatywny, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń. Tegoroczna edycja będzie okazją do wsparcia podopiecznych Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc: Dominiki Wiśniewskiej oraz Jakuba Koryckiego.  

Co nas czeka tego dnia? Przez park miejski pobiegną Mikołaje. Tym razem bieg będzie połączony ze zbiórką finansową. Biegom na różnych dystansach i w różnych kategoriach wiekowych będą towarzyszyły konkursy: „Mikołajowa broda”, „Mister Mikołaj” i „Miss Śnieżynka”.  Po wyczerpującym biegu, każdy będzie mógł się posilić „kiełbaską co łaska”.  

By wziąć udział w biegu, należy dokonać wcześniejszej rejestracji. Organizatorzy zapewniają zarejestrowanym uczestnikom minipakiet, na który składa się: medal, mikołajowa czapeczka oraz witaminowa niespodzianka. Pakiety będzie można odebrać przed biegiem w Mikołajowym Namiocie.

W tegorocznej edycji biegu obowiązuje wpisowe w kwocie 1 zł. Każdy z nas może jednak przekazać na ten cel nieco więcej środków, bo jak przekonują Biegacze Pomagacze:  

Nawet jeśli masz mało - wciąż masz wystarczająco dużo, by to podzielić.  

Organizatorzy zapraszają do parku miejskiego 4 grudnia na godzinę 14.00.  

Formularz rejestracyjny dostępny jest tutaj

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE