Reklama

Mikołaje będą biegać po parku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc

Mikołaje będą biegać po parku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Już 3 grudnia park miejski w Łukowie zapełni się biegającymi Mikołajami. Na sportowo-charytatywną imprezę zaprasza już dziś Fundacja Cegiełkowo Pasja i Pomoc oraz towarzyszący jej Biegacze Pomagacze.

Bieg Krasnali, Bieg Elfów i bieg główny „Mikołajów Wieczorową Porą” to główne atrakcje zbliżającego się sportowego wydarzenia organizowanego przez Fundację Cegiełkowo Pasja i Pomoc. 3 grudnia w parku miejskim w Łukowie odbędzie się piąta, jubileuszowa edycja biegu charytatywnego, z którego dochód przeznaczony będzie na rzecz Jakuba Koryckiego, podopiecznego fundacji.

Co nas czeka tego dnia? Przez park miejski pobiegną Mikołaje, a obecni będą mogli wziąć udział w różnego rodzaju konkursach. Organizatorzy zapewniają ciepły poczęstunek oraz wybory miss i mistera biegów.

By wziąć udział w biegu, należy dokonać wcześniejszej rejestracji. Formularz znajduje się POD TYM ADRESEM. Organizatorzy zapewniają zarejestrowanym uczestnikom mini-pakiet, m.in. czapkę mikołaja i pamiątkowy medal. Zachęcają też do wspierania działań Fundacji Cegiełkowo Pasja i Pomoc poprzez przekazywanie darowizn. Link do blankietu z wpłatą można pobrać POD TYM ADRESEM.

- Nawet jeśli masz mało - wciąż masz wystarczająco dużo, by to podzielić - zachęcają organizatorzy V Łukowskiego Charytatywnego Biegu Mikołajkowego „Mikołaje Wieczorową Porą”.

Początek wydarzenia zaplanowano 3 grudnia o godz. 14.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE