Reklama

Mikołaj zaprasza do świątecznej krainy

Opublikowano:
Autor:

Mikołaj zaprasza do świątecznej krainy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Tradycją stało się, że Łukowski Ośrodek Kultury wraz z Miejską Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zapraszają mieszkańców, szczególnie tych najmłodszych, do wspólnej zabawy. W tym roku, oprócz zabaw, wspólnego śpiewania i degustacji dań wigilijnych będzie także pokaz iluzjonistyczny.

6 grudnia na placu Solidarności i Wolności o godzinie 14.00 rozpocznie się impreza „W świątecznej krainie”. Specjalnie na tę okazję instruktorzy ŁOK przygotowali zabawy, gry i animacje dla wszystkich dzieci. Miłośnicy prac plastycznych w namiocie będą mogli wykonać kartkę bożonarodzeniową czy też ozdoby choinkowe. O godzinie 14.30 młodzi wokaliści z Fabryki Piosenki zaśpiewają kolędy.  

Od godziny 15.00 każdy z nas będzie mógł skosztować potraw wigilijnych, które na tę okazję przygotuje Bar Frytka. Natomiast o godzinie 15.30 rozpocznie się świąteczne karaoke, podczas którego każdy będzie mógł wziąć mikrofon do ręki i zaśpiewać swoją ulubioną kolędę.

O godzinie 16.45 planowane jest przybycie Świętego Mikołaja i uroczyste rozświetlenie choinki miejskiej, która będzie zdobić plac Solidarności i Wolności przez cały okres świąteczny.  

To jeszcze nie koniec. Na godzinę 17.30 organizatorzy zapraszają do sali widowiskowej Łukowskiego Ośrodka Kultury, gdzie rozpocznie się specjalny pokaz iluzjonistyczny w wykonaniu Damiana Spętanego z Łodzi. Iluzjonista znany jest z wakacyjnych pokazów w Farmie Iluzji. Biletem wstępu na ten pokaz będą zabawki i słodycze dla mieszkańców Domu Dziecka w Łukowie.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE