Reklama

MIG zagrał w Adamowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej

MIG zagrał w Adamowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilka tysięcy osób odwiedziło 8 lipca stadion "Sokoła" Adamów, gdzie zorganizowano "Dzień Adamowa i okolicy 2018". Gwiazdą wydarzenia był zespół MIG.

Za nami coroczne święto gminy Adamów. 8 lipca na stadionie miejscowego Sokoła zorganizowany został festyn dla całych rodzin. Dzieci mogły skorzystać z wesołego miasteczka czy waty cukrowej, starsi natomiast z oferty food trucków. Na scenie wystąpiły formacje Martin i Craters, a także lokalni wykonawcy ze Studia Edukacji Muzycznej i zespołu Intro.

Gwiazdą wydarzenia był discopolowy zespół MIG, który zagrał takie piosenki jak „Wymarzona”, „Miód Malina”, Nie ma mocnych na Mariolę”. Pochodzącą z Pruszkowa niedaleko Płońska grupę tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysiek i Sławek Gwiazdowscy. Za oficjalną datę powstania zespołu uznaje się rok 2000. Dziś zespół ten przemierza Polskę grając koncerty, odwiedza też kraje europejskie i USA, gdzie występuje dla Polonii.

Wydarzenie w Adamowie zorganizował Dom Kultury Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej i Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie. Honorowy patronat nad koncertem objął wójt Gminy Adamów Sławomir Skwarek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE