Reklama

MIG zagra w Adamowie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Gmina Adamów

MIG zagra w Adamowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Koncert zespołu MIG to główna atrakcja "Dnia Adamowa i Okolicy", corocznego festynu na powitanie wakacji w gminie Adamów. Imprezę zaplanowano na niedzielę 8 lipca na stadionie miejscowego "Sokoła".

Dom Kultury - Pomnik Czynu Bojowego Kleeberczyków w Woli Gułowskiej oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Adamowie zapraszają na coroczny festyn „Dzień Adamowa i okolicy”. Tegoroczna impreza odbędzie się w niedzielę 8 lipca od godz. 15:00 na stadionie LKS „Sokół” Adamów.

Gwiazdą imprezy będzie zespół MIG, którego występ przewidziany jest na godzinę 18:00. MIG to formacja z repertuarem disco polo oraz muzyki tanecznej. Zespół funkcjonujący na scenie muzycznej od 2000 r. tworzy czwórka rodzeństwa: Dorota, Marek, Krzysztof  i  Sławomir Gwiazdowscy. Muzycy największą rozpoznawalność zdobyli dzięki hitom „Wymarzona” czy „Miód, malina”.

Na scenie w Adamowie pojawią się także lokalna młodzież, zespoły ludowe oraz pochodzący z Radzynia Podlaskiego Zespół Martin. Dla uczestników przewidziane są wesołe miasteczko, grill bar, stoiska gastronomiczne i promocyjne. Imprezę zakończy zabawa pod gwiazdami z zespołem Craters.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE