Reklama

Michał Karwowski najpopularniejszym dzielnicowym

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Michał Karwowski najpopularniejszym dzielnicowym  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się plebiscyt Wspólnoty Łukowskiej i portalu Łuków24.pl organizowany razem z Komendą Powiatową Policji w Łukowie. Przez cztery tygodnie czytelnicy portalu i gazety oddali prawie 1100 głosów na dwudziestu dzielnicowych pracujących na co dzień na terenie powiatu łukowskiego. Tegoroczną edycję plebiscytu wygrał sierż. szt. Michał Karwowski,

Nasza zabawa dobiegła już końca i nadszedł czas na ogłoszenie wyników. W tegorocznej edycji plebiscytu na Najbardziej Rozpoznawalnego Dzielnicowego Powiatu Łukowskiego zwycięstwo odniósł sierż. szt. Michał Karwowski, zdobywając 383 głosy. Na drugim miejscu uplasował się sierż. szt. Michał Sulej, na którego oddano 319 głosów. Na trzeciej lokacie naszą zabawę ukończył asp. szt. Krzysztof Wołoszka, na którego oddano łącznie 235 głosów. Na zwycięzców oraz wszystkich dzielnicowych biorących udział w konkursie można było wysyłać wiadomości SMS, bądź kupony dostępne w wydaniach Wspólnoty.

Pierwsza trójka znacząco „odskoczyła” od reszty dzielnicowych. Na czwartym miejscu zabawę z 40 głosami ukończył asp. szt. Mariusz Dębowski. Miejsce niżej zajął asp. szt. Tomasz Borychowski, na którego wysłano 20 kuponów i SMS-ów. Reszta policjantów odnotowała mniej niż 15 głosów.

Laureatom gratulujemy wygranej i zaufania, jakim cieszą się wśród mieszkańców swoich rejonów. Wręczenie nagród za zwycięstwo w plebiscycie nastąpi w listopadzie podczas uroczystości związanych z przypadającą w tym roku 100 rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE