Reklama

Medyk u Marszałka

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Medyk u Marszałka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Niecodzienną wycieczkę do Lublina mieli mieszkańcy Internatu Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie. Spotkali się oni z władzami województwa.

Uczniowie łukowskiego „Medyka” odwiedzili niedawno stolicę województwa. Zwiedzili m.in. muzeum na Zamku Lubelskim, gdzie podziwiali jedną z największych wystaw w historii placówki - dzieła Pabla Picassa. Mieszkańcy internatu przy MSZ w Łukowie spotkali się także z Marszałkiem Województwa Lubelskiego Sławomirem Sosnowskim, radnym wojewódzkim Markiem Kopciem oraz sekretarz Anną Augustyniak. Usłyszeli m.in. jak pracuje samorząd wojewódzki i otrzymali pamiątki ufundowane przez Województwo Lubelskie.

Młodzież odwiedziła Centrum Spotkania Kultur, uznawane za jeden z 7 cudów Polski według czasopisma National Geographic Traveler. Ogrody na dachu oraz druga co wielkości sala operowa w Polsce były uwieńczeniem wyprawy do Lublina. Jak dodaje Grzegorz Osial, organizator wycieczki, młodzież miała okazję zobaczyć Lublin z innej perspektywy.

- Była to bardzo grzeczna, mądra i zdyscyplinowana grupa młodzieży. Nasza młodzież to potencjał, bogactwo naszego województwa - dodaje Anna Augustyniak, Sekretarz Województwa Lubelskiego.

Uczniowie z internatu łukowskiego „Medyka” stolicę województwa zwiedzili 16 listopada.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE