Reklama

Medyczne Studium Zawodowe prowadzi rekrutację

Opublikowano: czw, 1 gru 2016 08:39
Autor:

Medyczne Studium Zawodowe prowadzi rekrutację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z 50-letnią tradycją kształcenia i tytułem Innowacyjna Szkoła Zawodowa na Rynku Pracy Medyczne Studium Zawodowe zaprasza w swoje progi.

Już od lutego 2017 młodzież oraz osoby dorosłe będą mogły rozpocząć naukę zawodu bezpłatnie. Szkoła prowadzi rekrutację na semestr zimowy w zawodach: technik dentystyczny (forma dzienna), opiekun medyczny (forma zaoczna) oraz technik usług kosmetycznych (A.61- kwalifikacyjny kurs zawodowy). Natomiast od września placówka będzie kształcić w formie wieczorowej na kierunku technik masażysta.  

Medyczne Studium Zawodowe to szkoła publiczna legitymująca się wysoką jakością kształcenia, potwierdzoną wynikami egzaminów zewnętrznych zawodowych. Do kształcenia w formie dziennej i zaocznej przyjmuje osoby z wykształceniem średnim, bez ograniczenia wiekowego. Matura nie jest wymagana.  

Osoby zainteresowane ukończeniem kursów kwalifikacyjnych nie muszą posiadać świadectwa ukończenia szkoły średniej. Wykształcenie mogą uzupełnić w trakcie nauki lub po zakończeniu kursu. Zajęcia odbywają się systemem weekendowym.  

Świadectwo ukończenia szkoły daje uprawnienia do podjęcia pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej (bez konieczności nostryfikacji dyplomu).  

Szkoła nie pobiera opłat za naukę i wydaje bezpłatne zaświadczenia na potrzeby ZUS, KRUS, MOPS, GOPS, WKU i UP.  

Więcej informacji można uzyskać w placówce oraz pod numerem telefonu: 25 798 26 39. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE