Reklama

Medyczne Studium Zawodowe na podium w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Medyczne Studium Zawodowe na podium w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedstawicielki łukowskiego \'medyka\' wzięły udział w V Wojewódzkim Konkursie Wiedzy Farmaceutycznej w Lublinie. Najwyższe miejsc na podium należało do Łukowa.

Od pięciu lat medyczne szkoły policealne województwa lubelskiego rywalizują o tytuł najlepszej. W tegorocznej edycji wzięło udział osiem placówek, w tym Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie. Naszą szkołę reprezentowała Natalia Kiełczykowska oraz Olga Szcześniak. Na podium stanęła Natalia Kiełczykowska, zajmując I miejsce. W klasyfikacji szkół MSZ w Łukowie zajęło II miejsce.

To nie jedyny sukces przedstawicieli łukowskiego „medyka” w tym konkursie. Od 2013 roku, czyli od momentu gdy odbyła się I edycja zmagań, uczniowie studium są laureatami konkursu farmaceutycznego, potwierdzając tym samym bardzo dobre przygotowanie zawodowe. W 2013, 2014 i 2015 roku I miejsca w klasyfikacji indywidualnej i międzyszkolnej należało do Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie. W 2016 roku uczniowie wywalczyli II miejsce.

V edycję Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy Farmaceutycznej honorowym patronatem objął Marszałek Województwa Lubelskiego.

Placówka przypomina, że każdy kto chce zdobyć zawód technika farmaceutycznego, a ukończy kształcenie do 2020 roku, zachowa prawa do wykonywania zawodu bez konieczności uzupełniania kwalifikacji.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE