Reklama

Maturzyści rozpoczynają egzaminacyjny maraton

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska (archiwum)

Maturzyści rozpoczynają egzaminacyjny maraton - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś o godzinie 9.00 maturzyści zasiedli do egzaminu dojrzałości. Jakie będą tematy, lektury? Przez najbliższe dni uczniowie kończący szkołę będą sprawdzali poziom zdobytej przez ostatnie lata wiedzy.

Jeszcze niedawno bawili się na balu studniówkowym. Dziś zasiedli do pierwszego, z serii, egzaminu dojrzałości. Egzaminacyjny maraton potrwa do 26 maja.

Na pierwszy ogień, jak zawsze, idzie język polski. Jutro uczniowie zasiądą do egzaminu z matematyki. Po dwóch dniach odpoczynku, maturzyści powrócą w poniedziałek, by sprawdzić swoją wiedzę z języka angielskiego. We wtorek przyjdzie czas na matematykę na poziomie rozszerzonym, we środę na wiedzę o społeczeństwie i informatykę. Czwartek to egzamin z języka niemieckiego, a piątek z biologii. I tak przez kolejne dni. 

Wszystkie egzaminy odbywać się będą o godzinie 9.00 lub o 14.00. Prace sprawdzą egzaminatorzy. Na wyniki trzeba będzie poczekać do 30 czerwca, kiedy to zostaną ogłoszone ogólnopolskie wyniki egzaminu maturalnego. Jeżeli komuś nie powiedzie się w pierwszym terminie, może przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu.  

Maturzystom życzymy powodzenia. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE