Reklama

Masaże, ziołowe herbatki, kosmetyczne porady - uczniowie wsparli Targi Kreatywnych Kobiet

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Medyczne Studium Zawodowe w Łukowie

Masaże, ziołowe herbatki, kosmetyczne porady - uczniowie wsparli Targi Kreatywnych Kobiet - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Panie na Targach Kreatywnych Kobiet dzieliły się z przybyłymi gośćmi swoimi pasjami. Natomiast uczniowie Medycznego Studium Zawodowego w Łukowie zapraszali do skorzystania z ich pomocy.

Pisaliśmy o pomyśle zorganizowania Targów Kreatywnych Kobiet oraz o tym jak ten dzień przebiegał. Dziś prezentujemy Państwu zdjęcia, którymi podzieliło się z nami Medyczne Studium Zawodowe.

Tego dnia społeczność szkolna postanowiła nie tylko udostępnić kreatywnym Paniom miejsca, ale także aktywnie włączyć się w akcję. Tego dnia uczniowie przygotowali dla odwiedzających targi atrakcje, promując jednocześnie ofertę kształcenia.

Uczennice technika usług kosmetycznych przeprowadzały diagnostykę typu cery, wykonywały zabiegi pielęgnacyjne oraz upiększające na twarz i dłonie. Technik masażysta oferował masaże relaksacyjne i klasyczne, badania wad postawy i porady w bólach kręgosłupa. W pracowni higienistki stomatologicznej prowadzony był instruktaż higienizacji jamy ustnej. Przyszli technicy farmaceutyczni częstowali herbatkami ziołowymi, prezentowali sposoby wykonywania domowym sposobem preparatów farmaceutycznych i kremów kosmetycznych, prowadzili porady dotyczące bezpiecznego stosowania leków.

W organizację pokazów zaangażowali się również kursanci kwalifikacyjnego kursu zawodowego opiekun medyczny, którzy pod opieką nauczyciela wykonywali pomiar ciśnienia tętniczego oraz pomiar glukozy.

Dla najmłodszych przygotowano malowanie twarzy, ale także eksperymenty, gry i zabawy chemiczne.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE