Reklama

Mariusz Osiak w finale konkursu „Wójt Roku 2017”

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Mariusz Osiak w finale konkursu „Wójt Roku 2017” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wójt gminy Łuków Mariusz Osiak znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu "Wójt Roku 2017", zorganizowanego przez Redakcję Audycji Rolnych Programu 1 TVP. O tym, czy Osiak wygra plebiscyt, zadecydują widzowie telewizji publicznej.

Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak jako jedyny przedstawiciel województwa lubelskiego powalczy o tytuł „Wójta Roku 2017”. Do konkursu organizowanego przez telewizję publiczną zgłosiła go Rada Gminy Łuków. Wójt zyskał uznanie kapituły konkursowej, która wybrała finalistów na podstawie formularzy zgłoszeniowych zawierających opis osiągnięć kandydata w pracy na rzecz swojej gminy.

Teraz organizatorzy konkursu przygotują filmowe sylwetki finalistów, które będą prezentowane na antenie TVP 1 między 26 marca i 9 kwietnia. W tym samym czasie widzowie będą mogli oddawać głosy na wybranego przez siebie kandydata, wysyłając SMS z przyporządkowanym mu numerem. Uroczyste ogłoszenie wyników zaplanowano na 21 kwietnia.

Co ciekawe w zeszłym roku o podobny tytuł walczył kolega Mariusza Osiaka z gminy Stoczek Łukowski. Wójt tamtejszej gminy - Marek Czub - także widniał w finałowej dziesiątce najlepszych gminnych włodarzy w kraju.

--------------------

„Wójt Roku” to cykliczny konkurs organizowany przez Telewizję Polską, w którym wybierany jest najlepszy włodarz gminy wiejskiej. W inicjatywie specjalna kapituła bierze pod uwagę umiejętność zdobywania i wykorzystania funduszy zewnętrznych, rozbudowę infrastruktury drogowej, wodociągowej i kanalizacyjnej, sukcesy w oświacie i ochronie zdrowia, a także zaangażowanie w działalność społeczną czy skuteczność w przyciąganiu inwestorów.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE