Reklama

Margot dołączy do funkcjonariuszy

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Policja

Margot dołączy do funkcjonariuszy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wczoraj nowy \'funkcjonariusz\' zasilił łukowską komendę. Po niezbędnym szkoleniu będzie wraz ze swoim przewodnikiem pracował na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta.

Wczoraj Margot – półtoraroczny owczarek niemiecki - wraz ze swoim przewodnikiem służbowym asp. szt. Arturem Misztą rozpoczął szkolenie w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach. Margot to pierwszy w łukowskiej komendzie pies policyjny, który będzie szkolony do działań służbowych bez kagańca.

Pod okiem instruktorów Margot nauczy się jak pokonywać przeszkody, tropić ślady, ścigać, ale także nauczy się jak bronić swojego przewodnika. Jak podkreśla asp. szt. Artur Miszta, wspólne szkolenie jest niezbędne do dalszej współpracy i bezwzględnego posłuszeństwa, a zdobyte umiejętności będą wykorzystane na rzecz poprawy bezpieczeństwa. Wkrótce Margot rozpocznie patrolowanie ulic naszego miasta. Pies będzie uczestniczył także w spotkaniach edukacyjnych z dziećmi. Będzie nie tylko pilnował porządku podczas imprez, ale także angażowany będzie do działań związanych ze zdarzeniami kryminalnymi.  

Pies służbowy został zakupiony ze środków przekazanych przez Urząd Miasta w Łukowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE