Reklama

Małżeńska kradzież

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Małżeńska kradzież - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mocno zdziwiony musiał być mieszkaniec jednej z miejscowości niedaleko Łukowa na wiadomość, kto włamał się do jego garażu i skradł portfel z zawartością. Gdy mężczyzna zgłosił policjantom to zdarzenie, okazało się złodziejką jest... 39-letnia małżonka.

Do kradzieży doszło kilkanaście dni temu. Mężczyzna zawiadomił policjantów, że ktoś włamał się do jego garażu, a potem ukradł z niezamkniętego samochodu portfel z dokumentami oraz pieniędzmi. W portfelu miało być tysiąc złotych.

Sprawą zajęła się łukowska dochodzeniówka, która m.in. po śladach ustaliła, że do garażu włamała się... żona pokrzywdzonego mężczyzny. Kobieta wyważyła drzwi do pomieszczenia, a potem porozrzucała leżący tam sprzęt. Następnie znalazła w schowku niezamkniętego auta portfel z dokumentami i pieniędzmi.

39-latka usłyszała już zarzut kradzieży z włamaniem i wyraziła chęć dobrowolnego poddania się karze. Wkrótce jej sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Kobiecie grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a także... ochłodzenie relacji z małżonkiem.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE