Reklama

Mali pacjenci przychodni zdrowia w Łukowie mogą już korzystać z nowego kącika zabaw

Opublikowano:
Autor:

Mali pacjenci przychodni zdrowia w Łukowie mogą już korzystać z nowego kącika zabaw - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Obecna sytuacja epidemiologiczna spowodowała, że wizyta u lekarza czy pobyt w szpitalu wywołuje jeszcze większy stres niż dotychczas, zarówno u dorosłych, jak i dzieci. Serenadowy kącik zabaw, z którego od dziś mogą korzystać najmłodsi pacjenci Przychodni Zdrowia SP ZOZ w Łukowie, ma ten czas uprzyjemnić i choć na chwilę zniwelować stres.

Łukowski ośrodek zdobył najwięcej głosów spośród zwycięskich placówek medycznych w Polsce w akcji Serenada dla dzieci. Nagrodą były bogato wyposażone, kolorowe kąciki zabaw.

 

Dzięki wsparciu mieszkańców, lokalnych mediów, a także szefowej kuchni Sylwii Stachyry, szpital zdobył największe w tej edycji poparcie internautów - ponad 28 tysięcy głosów. Znana i lubiana uczestniczka i zwyciężczyni 7 edycji programu telewizyjnego Top Chef – Sylwia Stachyra była jedną z 5 ambasadorek akcji. Na pierwszym etapie zachęcała do zgłaszania placówek medycznych, w których brakuje kącików zabaw, by na kolejnym motywować społeczność lokalną do głosowania na wybrane lokalizacje. Tym sposobem, zdobywając najwięcej głosów w województwach lubelskim, świętokrzyskim, podkarpackim i małopolskim, kącik zabaw trafił do ośrodka w Łukowie. 

 

Nowy kącik zabaw, wyposażony w wieżę edukacyjną, liczne zabawki, kolorowanki dla dzieci oraz przepisy na zdrowe posiłki, autorstwa ambasadorek akcji, otwarty został w piątek, 5 czerwca. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE