Reklama

Małgorzata Piotrowska za Małgorzatę Piotrowską

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet (zdjęcie poglądowe)

Małgorzata Piotrowska za Małgorzatę Piotrowską - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedszkole Integracyjne nr 1 w Łukowie będzie miało nowego "szefa". Małgorzatę Piotrowską zastąpi na tym stanowisku... Małgorzata Piotrowska.

W lutym z pełnionej funkcji zrezygnowała dyrektor Przedszkola Integracyjnego nr 1 w Łukowie Małgorzata Piotrowska. Zachowując trzymiesięczny okres wypowiedzenia dotychczasowa szef placówki pracować będzie na stanowisku jeszcze do końca maja.

- Małgorzata Piotrowska będzie dyrektorem do końca maja, później Miasto stanie przed dwiema możliwościami. Pierwsza z nich to powołanie na okres maksymalnie dziesięciu miesięcy osoby pełniącej obowiązki pani dyrektor, a druga to konkurs. To burmistrz zadecyduje, którą drogę wybrać - mówił w lutym Naczelnik Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Marek Król.

Dziś wiadomo, że drogą którą obrał Dariusz Szustek, jest powołanie nowej osoby na stanowisko p.o. dyrektor przedszkola. 23 maja pojawiło się zarządzenie burmistrza w tej sprawie, w którym czytamy, że od 1 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. pełniącą obowiązki dyrektor przedszkola będzie... Małgorzata Piotrowska.

Powyższa sytuacja - choć na pierwszy rzut oka nietypowa - wynika jedynie ze zbieżności nazwisk. Dotychczasową dyrektor zastąpi bowiem pracownika placówki, która nosi takie samo imię i nazwisko. Wkrótce też ma zostać ogłoszony konkurs na stanowisko dyrektora Przedszkola Integracyjnego nr 1.

Zobacz też: Dyrektor Przedszkola Integracyjnego rezygnuje.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE