Reklama

Łupem padły nawet koła od roweru

Opublikowano:
Autor:

Łupem padły nawet koła od roweru - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje co jakiś czas wykazują się fantazją. W minionym tygodniu skradziony został nie tylko samochód osobowy, czy pieniądze, ale także dwa koła od roweru.

Przez kilka dni na terenie powiatu łukowskiego doszło do kradzieży, w których osoby poszkodowane straciły łącznie ponad 6 tys. zł.

Do pierwszej kradzieży doszło tydzień temu w Trzebieszowie, gdzie nieznany sprawca włamał się do sklepu i ukradł artykuły spożywcze oraz 1 500 zł. Po zrobionych „zakupach” ukradł samochód marki Isuzu o wartości 3 000 zł.

Dwa dni później w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej nieznany sprawca z damskiej torebki ukradł portfel z kartą bankomatową i gotówką (40 zł). Natomiast w innej części miasta (ul. Warszawska) kolejny miłośnik cudzych rzeczy zdemontował i ukradł dwa koła od roweru. Pokrzywdzony wartość strat oszacował na kwotę 600 zł. Kolejny dzień to następna kradzież. Na osiedlu Chącińskiego w Łukowie 36-latek z Ostrołęki ukradł 55-letniej łukowiance 1 000 zł.

Miniony tydzień to nie tylko kradzieże, ale także niszczenie mienia. 22 czerwca w Łukowie na ul. Międzyrzeckiej nieznany sprawca uszkodził elementy samochodu marki Audi. Pokrzywdzony wartość straty określił na kwotę 1 200 zł.

Źle tydzień zakończył się dla uczestników wypadku samochodowego, do którego doszło 25 czerwca w Krzówce. Kierujący samochodem marki Opel Calibra 24-latek z gminy Adamów zderzył się z samochodem marki Audi, którym kierował 40-letni łukowianin. W wyniku wypadku kierowca Audi i 26-letni pasażer Opla doznali obrażeń ciała.

Od 20 do 26 czerwca policjanci zatrzymali 12 nietrzeźwych kierujących pojazdami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE