Reklama

ŁukPasz otwarty. Wytwórnia pasz zaczyna pracę (WIDEO).

Opublikowano:
Autor:

ŁukPasz otwarty. Wytwórnia pasz zaczyna pracę  (WIDEO).  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 240 tys. ton rocznie. Tyle będzie wynosić planowana wydajność ŁukPaszau - nowej wytwórni pasz dla broilerów firmy SuperDrob. Zakład w Łukowie został oficjalnie otwarty w sobotę.

ŁukPasz  współpracuje z kilkuset gospodarstwami i hodowcami drobiu.  - Jesteśmy z rolnikiem, jesteśmy z hodowcami, parterami biznesowymi na dobre i na złe. Zapewniamy im dobrej jakości pasze i pomagamy w wielu sytuacjach. Jako spółka w Grupie SuperDrob, tworzymy ekosystem zintegrowanej produkcji. Z jednej strony tworzymy rynek dla rolników, z drugiej zaś strony sami od niego zależymy. Chcemy być blisko naszych partnerów biznesowych, tak aby czuli się z nami jak w rodzinie. – wyjaśnia Piotr Grzonkowski, prezes firmy ŁukPasz i członek zarządu ds. finansowych w SuperDrob S.A.

SuperDrob należąc do największych firm w branży drobiarskiej na rynku polskim (zarazem będąc znaczącym eksporterem), chce dalej podnosić standard swoich produktów oraz zwiększać skalę produkcji. W szczególności, że zapotrzebowanie na tego typu produkty jest ogromne. Obecnie 60% produkcji zbóż w Polsce jest przeznaczone dla przemysłu paszowego. Tylko w rodzimej branży drobiarskiej jest ponad 177 mln sztuk zwierząt do wyżywienia.


Źródło: Informacja Prasowa ŁukPaszu


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE