Reklama

ŁukPasz może składać wniosek o pozwolenie na budowę

Opublikowano:
Autor:

ŁukPasz może składać wniosek o pozwolenie na budowę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Gdy Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie wydał wyrok oddalający skargę Stowarzyszenia \'My dla Łukowa\', Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Białej Podlaskiej mogło powrócić do rozpatrywania skargi na decyzję środowiskową wydaną przez burmistrza Łukowa. Decyzja SKO zapadła w ubiegłym tygodniu.

W połowie czerwca Wojewódzki Sąd Administracyjny w Lublinie wydał wyrok oddalający skargę Stowarzyszenia „My dla Łukowa”. Teraz Samorządowe Kolegium Odwoławcze w Białej Podlaskiej powróciło do rozpatrywania zawieszonego postępowania w sprawie zaskarżonej przez Stowarzyszenie decyzji środowiskowej wydanej przez burmistrza.

Jak powiedział nam prezes Samorządowego Kolegium Odwoławczego w Białej Podlaskiej Zbigniew Jastrząb:

Postępowanie odwoławcze zostało umorzone. Decyzja środowiskowa wydana przez burmistrza miasta jest ostateczna. Inwestor może składać wniosek o pozwolenie na budowę.

Przypomnijmy: firma ŁukPasz, zgodnie z planami inwestora, miała powstać do końca wakacji tego roku. Inwestycja spotkała się jednak z falą krytyki. Teraz Stowarzyszenie sprzeciwiające się budowie wytwórni pasz oraz inwestor dochodzą swoich praw w sądach. Pisaliśmy o tym tutaj. Wkrótce poinformujemy Państwa o decyzji jaką podjęły władze firmy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE