Reklama

Łukowski Sztab WOŚP czeka na chętnych

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Łukowski Sztab WOŚP czeka na chętnych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa nabór wolontariuszy na najbliższy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Powoli zaczynamy poznawać też program wydarzenia w Łukowie.

Do 8 stycznia można zgłaszać chęć kwestowania z puszkami Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w trakcie finału, który odbędzie się 14 stycznia 2018 r. Łukowski Sztab, działający przy Ośrodku Sportu i Rekreacji, zaprasza wszystkie chętne osoby, niezależnie od wieku, do osobistego wsparcia charytatywnej akcji.

Powoli zaczynamy też poznawać program nadchodzącego wydarzenia. W obchody 26. Finału WOŚP aktywnie włącza się łukowski szpital. 14 stycznia chętni będą mogli wykonać szereg badań profilaktycznych w obiektach administrowanych przez SPZOZ. Między godz. 9 a 18 w Pracowni Diagnostyki Obrazowej prowadzone będą badania mammograficzne, między godz. 12 a 18 badania cytologiczne (SOR, gabinet USG), a w Poradni Lekarza POZ przy ul. Partyzantów będzie można wykonać pomiar ciśnienia tętniczego.

W trakcie Finału WOŚP przeprowadzona zostanie tradycyjna już zbiórka krwi. Zaplanowano ją w punkcie krwiodawstwa w Szpitalu Św. Tadeusza przy ul. Rogalińskiego 3. Organizatorzy zapraszają też na XVI Wielkoorkiestrowy Turniej Piłki Nożnej, który zostanie rozegrany na hali sportowej przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym na ul. Partyzantów. Dochód z niego przeznaczony zostanie na rzecz Orkiestry. Zgłoszenia drużyn przyjmowane są do 11 stycznia.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE