Reklama

Łukowska firma akredytowana przez Google

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Expand Online

Łukowska firma akredytowana przez Google - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W dobie coraz szerszego przenoszenia biznesu do Internetu, bardzo ważne jest profesjonalne budowanie wizerunku własnego przedsiębiorstwa w wirtualnej rzeczywistości. Doskonale wiedzą o tym fachowcy z łukowskiej firmy Expand Online, którzy mogą się pochwalić certyfikatem od największej firmy z branży IT - Google.

Współczesna gospodarka podlega coraz to bardziej dynamiczniejszym przemianom i coraz częściej korzysta z rozwiązań, jakie niesie za sobą Internet. By być zauważonym nie tylko w wirtualnej rzeczywistości, warto zadbać o swój wizerunek i skorzystać z szeregu narzędzi, jakie niosą za sobą nowoczesne technologie. Drogą tą podąża współwłaściciel firmy Expand Online, łukowianin Łukasz Litwin, który od niedawna może pochwalić się tytułem Certyfikowanego Specjalisty Google AdWords.

- Ideą Google AdWords jest osiągnięcie jak najwyższego wskaźnika zwrotu z Inwestycji. Nasze reklamy zaczynają wyświetlać się w wyszukiwarce, a my przy pomocy Systemu jesteśmy w stanie obliczyć, ile kosztował pozyskany Klient oraz jaki jest zwrot z Inwestycji - informuje Łukasz Litwin.

-  Ponadto sami określamy nasz budżet reklamowy oraz mamy pełną kontrolę wydatków. Kampanie AdWords może przeprowadzić każdy, jednak w celu maksymalizacji zysku, warto zlecić to zadanie profesjonalistom – dodaje.


Firma prowadzi obecnie 8 kampanii reklamowych opartych na rozwiązaniach AdWords, z których jedna obejmuje swoim zasięgiem terytorialnym całą Europę. „Expandersi” mając „w garści” certyfikat od Google’a, starają się też o uzyskanie statusu oficjalnego Partnera Google - największej firmy na świecie z branży Internetu. W obecnej chwili takie wyróżnienie w województwie lubelskim posiada jedynie 9 firm. Co to oznacza dla mieszkańców i przedsiębiorców z naszego powiatu?

Okazuje się, że bardzo mało firm na lokalnym rynku korzysta z Google AdWords, przez co osoby decydujące się na taki rodzaj promocji swojego przedsiębiorstwa, mają bardzo dużą szanse na osiągnięcie wysokich zysków niskim wkładem finansowym. Gwarantuje im to wzrost użytkowników ich strony internetowej oraz potencjalnych klientów na ich usługi. Dlatego więc warto zastanowić się nad ofertą przygotowaną  przez młodych przedsiębiorców.

Będąc w gronie wyróżnionych, przedstawiciele łukowskiego „Expandu” potrafią dostosować każdą reklamowaną stronę internetową tak, aby osiągała ona jak najwyższe wyniki.

- Średnia pozycja wszystkich kampanii w wykonaniu firmy osiąga bardzo wysoki współczynnik 1.1. Oznacza to, że praktycznie każda reklama w systemie AdWords wyświetla się na pierwszych pozycjach w przeglądarce – mówi Łukasz Litwin.

Z racji miłego wyróżnienia dla Expand Online przez Google, łukowianie przygotowali specjalne kupony dla nowych Kontrahentów o wartości 250 złotych na pierwszą reklamę typu AdWords. W ramach tej usługi udzielana jest także gwarancja, że promocją przedsiębiorstwa zajmą się specjaliści w swojej dziedzinie. Expand Online uchodzi za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w naszym mieście, a jej pracownicy zajmują się profesjonalnymi kampaniami reklamowymi w oparciu o Internet i media społecznościowe. Warto więc skorzystać z bogatej oferty łukowskiej firmy.

Więcej informacji na stronie expand-online.pl i pod numerem telefonu 531 519 659.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE