Reklama

Łukowianie z Nagrodą Publiczności we włoskim Rimini

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Łukowianie z Nagrodą Publiczności we włoskim Rimini - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wokaliści z działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie Szkolnego Studia Piosenki przebywali we włoskim mieście Rimini. Marta Wardak i Mikołaj Gajowy wystąpili tam na międzynarodowym festiwalu, skąd przywieźli aż sześć różnych nagród.

Pod koniec czerwca wokaliści ze Szkolnego Studia Piosenki przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukowie wzięli udział w XVII Międzynarodowym Festiwalu Sztuki dla Dzieci i Młodzieży "MAGIA ITALIANA 2018". Impreza adresowana dla dzieci i młodzieży z wielu krajów odbywała się w parku rozrywki „Mirabilandia” w kategoriach taniec i śpiew. Wokaliści oceniani byli przez międzynarodowe jury.

Nasze miasto i kraj reprezentowali Marta Wardak i Mikołaj Gajowy. Marta za wykonanie włoskiej piosenki „Il mondo mio” otrzymała tytuł „Obiecujący talent festiwalu Magia Italiana” zdobywając przy tym II miejsce w konkursie. Najlepszym w tej kategorii okazał się Mikołaj zajmując I miejsce, za wykonanie piosenki „Happy”. Ponadto za wykonanie piosenki w duecie „Przyjaźń to radość” młodzi łukowianie zdobyli I miejsce oraz nagrodę specjalną za debiut zagraniczny i najlepszy układ wokalny. Marta z Mikołajem podbili także serca Włochów i tym samym otrzymali Nagrodę Publiczności.

W trakcie pobytu we Włoszech młodzi wokaliści brali udział w warsztatach wokalnych, znaleźli też czas na wypoczynek nad Adriatykiem. Zwiedzili m.in. Rimini i San Marino.

Informację o sukcesie młodych mieszkańców Łukowa przysłała Anna Pudełek.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE