Reklama

"Łukowiacy" na autobusie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PKS w Łukowie S. A.

"Łukowiacy" na autobusie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Łukowie okleiło kolejny pojazd. Tym razem powiatowy przewoźnik będzie promował jedną z najbardziej znanych grup w regionie - Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy".

Autokar, który będzie promował zespół to 52-osobowy VDL Futura, który został pozyskany częściowo ze środków Starostwa Powiatowego w Łukowie. Pojazd będzie widoczny na dłuższych trasach i komercyjnych zleceniach wykonywanych przez łukowski PKS. Przewoźnik chwilowo odchodzi od tradycji ozdabiania autobusów motywami powieści Henryka Sienkiewicza i chce uhonorować „Łukowiaków” z okazji przypadającego w tym roku 20-lecia zespołu.

- Zespół ten jest żywą, współczesną promocją, która popularyzuje ziemię łukowską w Polsce i poza granicami kraju – przekonuje dyrekcja i pracownicy spółki.

- PKS będąc powiatowym przewoźnikiem, zawsze bardzo chętnie włącza się w pokazywanie wyjątkowości i uroków naszego regionu. Zapraszamy do korzystania z usług przewoźnika PKS w Łukowie S.A – czytamy w informacji prasowej.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE