Reklama

ŁUKÓW: Włamanie na ul. Dmocha. Policja szuka złodziei

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: KPP Łuków

ŁUKÓW: Włamanie na ul. Dmocha. Policja szuka złodziei  - Zdjęcie główne

Sprawcami są najprawdopodobniej dwaj mężczyźni ubrani w „robocze” bluzy i spodnie, których w nocy zarejestrował monitoring pobliskiego sklepu. | foto KPP Łuków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Włamywacze „wykuli” też otwory w ścianie i chcieli też ukraść sejf z sąsiadującego z lokalem kantoru walut.

Łukowscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży z włamaniem, do jakiej doszło od 30 maja do 1 czerwca w Łukowie na ul. Dmocha. Z ustaleń mundurowych wynika, że nieznani sprawcy włamali się do pomieszczenia gospodarczego lokalu, skąd ukradli rejestrator monitoringu.

 

 - Kolejne ustalenia kryminalnych świadczą o tym, że sprawcy "wykuli" dwa otwory w ścianie i chcieli ukraść sejf z sąsiedniego kantoru walut. Plany spaliły na panewce przez dodatkowe zabezpieczenia i gabaryty sejfu 

 

 -  Prowadzący postępowanie ustalili, że sprawcami są najprawdopodobniej dwaj mężczyźni ubrani w "robocze" bluzy i spodnie, których w nocy zarejestrował monitoring pobliskiego sklepu. Osoby te miały założone czapki z daszkiem oraz kaptury, miały też zasłoniętą dolną część twarzy, a także założone rękawiczki na dłoniach oraz plecaki - relacjonuje asp. sztab. Marcin Józwik z policji w Łukowie. 

 

     

 

Świadkowie zdarzenia lub osoby które posiadają wiedzę o sprawcach kradzieży z włamaniem, prosimy są o kontakt z prowadzącymi postępowanie policjantami – tel. 47 814 72 43 lub 47 814 72 45, lub z najbliższą jednostką policji. Mundurowi zapewniają anonimowość. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE