Reklama

ŁUKÓW Sławomir Żyłka uhonorowany Medalem Województwa

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ŁOK

ŁUKÓW Sławomir Żyłka uhonorowany Medalem Województwa  - Zdjęcie główne

foto ŁOK

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W Łukowskim Ośrodku Kultury miało miejsce podsumowanie roku recytatorskiego.

Podczas uroczystej gali, instruktor ds. recytacji w Łukowskim Ośrodku Kultury Sławomir Żyłka otrzymał z rąk Członka Zarządu Województwa Lubelskiego Sebastiana Trojaka, Medal Pamiątkowy Województwa Lubelskiego za zasługi dla województwa lubelskiego.

 

To wybitne wyróżnienie dla lokalnego ambasadora kultury zostało przyznane przez Zarząd Województwa Lubelskiego. Jest efektem wieloletniej pracy z recytatorami, którzy bardzo często zostają laureatami powiatowych, wojewódzkich, regionalnych oraz ogólnopolskich konkursów „żywego słowa”.

 

Sławomir Żyłka w urodził się 14 stycznia 1957 roku w Szczytnie. Ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. C.K Norwida w Lublinie oraz Studium Oświaty i Kultury Dorosłych w Warszawie. Pracę w placówkach oświatowych i kulturalnych rozpoczął w październiku 1977 roku.


W tym czasie korzystał z wielu form doskonalenia zawodowego w formie plenerów, kursów i warsztatów z zakresu teatru, kultury żywego słowa, plastyki i animacji kulturalnej organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki Województwa Siedleckiego, Wojewódzki Dom Kultury w Białej Podlaskiej i Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE