Reklama

Reklama

„Łuków miastem zieleni” - konkurs dla przedszkolaków

Opublikowano:
Autor:

„Łuków miastem zieleni” - konkurs dla przedszkolaków - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dla najmłodszych mieszkańców

Reklama

Miasto Łuków zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dotyczącym zieleni miejskiej. Inicjatywa adresowana do dzieci w wieku przedszkolnym oraz z klas „0” ma na celu rozwijanie ich wrażliwości estetycznej; ma na celu poznanie także, jak naszą Małą Ojczyznę postrzegają jej najmłodsi mieszkańcy.

 

W konkursie mogą wziąć udział zarówno dzieci z publicznych przedszkoli, jak i innych placówek edukacyjnych zlokalizowanych na terenie miasta. Mile widziane są również prace dzieci nie reprezentujące żadnej z placówek. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie pracy plastycznej w formacie A4, przedstawiającej wyobrażenie zieleni miejskiej w Łukowie - tego co jest widzialne dzisiaj i tego, co zdaniem dzieci mogłoby pojawić się w przyszłości w mieście. Mile widziane jest zawarcie w pracach elementów przestrzeni publicznej umożliwiających rozpoznanie danej części miasta.

 

Prace należy dostarczyć osobiście lub drogą pocztową do Referatu Promocji Urzędu Miasta (Łuków, ul. Browarna 65) w terminie do piątku 30 października 2020 r. Autorzy najlepszych prac otrzymają nagrody rzeczowe, upominki oraz dyplomy.

 

Szczegóły dotyczące konkursu zawarto w Regulaminie do pobrania TU

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE