Reklama

ŁUKÓW: Jeżeli chcesz być żołnierzem bądź 8 lipca na Placu Solidarności i Wolności

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW: Jeżeli chcesz być żołnierzem bądź 8 lipca na Placu Solidarności i Wolności  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Rozpoczął się kolejny etap kampanii „Zostań Żołnierzem RP”.

Do końca wakacji w mobilnych punktach rekrutacyjnych na terenie całego kraju z osobami zainteresowanymi służbą w Wojsku Polskim, nauką w liceach wojskowych i wojskowych uczelniach wyższych rozmawiać będą przedstawiciele Wojskowych Komend Uzupełnień, żołnierze jednostek liniowych i podchorążowie. 

 

8 lipca  na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie stanie jeden z takich mobilnych punktów. W godz. 10:00 – 18:00 wszyscy, którzy planują wstąpić do armii będą mogli porozmawiać z przedstawicielami Wojskowej Komendy Uzupełnień z Białej Podlaskiej o przebiegu rekrutacji czy perspektywach służby w wojsku. Zainteresowani poznają także wymogi, które musi spełnić kandydat na żołnierza. O nauce w wojskowych akademiach będą opowiadać podchorążowie, z kolei żołnierze jednostek wojskowych zdradzą, jak wygląda ich codzienna służba. 

W Łukowie zaprezentują się żołnierze z: 18 Dywizji Zmechanizowanej, 23 Batalionu Lekkiej Piechoty, 1 Warszawskiej Brygady Pancernej, 41 Bazy Lotnictwa Szkolnego oraz Lotniczej Akademii Wojskowej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE