Reklama

Reklama

ŁUKÓW Jarosław Okliński może stracić stołek w Radzie

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

ŁUKÓW Jarosław Okliński może stracić stołek w Radzie  - Zdjęcie główne

- Nie znam jeszcze uzasadnienia. Nie znam zarzutów. Będę chciał się z nimi w tym tygodniu zapoznać - mówi w rozmowie z Łuków24.pl Jarosław Okliński,

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Przymiarki do odwołania wiceprzewodniczącego rady miasta. Wniosek jest już na stole. Głosowanie w czwartek.

Reklama

We wtorek 15 września do Biura Rady Miasta Łuków wpłynął wniosek o odwołanie Jarosława Okliskiego z funkcji wiceprzewodniczącego.  - Nie znam jeszcze uzasadnienia. Nie znam zarzutów. Będę chciał się z nimi w tym tygodniu zapoznać - mówi w rozmowie z Lukow24.pl Jarosław Okliński, który startował do Rady Miasta z list Prawa i Sprawiedliwości. 

 

Artur Gałach szef klubu PiS w Radzie Miasta informuje, że Okliński został wydalony z klubu. - A, że był przez nas rekomendowany na stanowisko wiceprzewodniczącego to naturalnym jest wniosek o jego odwołanie - komentuje radny  Gałach. Dopytywany o uzasadnienie decyzji przyznaje, że  "od dawana występowały różnice w podejściu do pewnych spraw".  Chodziło o to, że - jak przyznaje Artur Gałach -  Okliński nie głosował w kliku kwestiach  "zgodnie z wewnętrznnymi ustaleniami klubu, które wcześniej akceptował".

 

Według Gałacha czarę goryczy przepełniło głosowanie nad wotum zaufania dla burmistrza Piotra Płudowskiego w lipcu. - Głosuję tak jak uważam, że powinienem - komentuje Okliński. 

 

Artur Gałach nie zdradza kto miałby być następca Oklińskiego. Według naszych ustaleń "na giełdzie" są nazwiska radnych Leonarda Baranowskiego i Roberta Dołęgi.

- Nie wypowiadam się o nazwiskach. Przed sesją nie będę wychodził przed szereg - ucina spekulacje Gałach. 

 

 Sesja, na której Rada pochyli się nad odwołaniem Jarosława Oklińskiego zaplanowana jest na czwartek 24 września. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE