Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

ŁUKÓW Ginekologia i oddział noworodkowy pracują normalnie. Są wyniki badań personelu

wiadomosci To było profilaktyczne zamknięcie

ŁP

Opublikowano: 19 sierpnia 2020 11:05 | Aktualizacja: 19 sierpnia 2020 11:09

Jak poinformował nas Mariusz Furlepa dyrektor szpitala św. Tadeusza w Łukowie trwające do soboty profilaktyczne zamknięcie oddziału ginekologiczno - położniczego oraz oddziału noworodkowego zakończyło się.

Oddziały pracują normalnie. Przerwa spowodowana była wykryciem koronawirusa u jednej z pielęgniarek pracujących w szpitalu.

- Właśnie otrzymaliśmy wyniki badań personelu obu oddziałow. Wszystkie są ujemne pod kątem koronawirusa - informuje Mariusz Furlepa 

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 miesiące temu | ocena +0 / -0

    Elwira

    Cześć panowie, mam na imie Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : http://milepanie.pl/elwira05