Reklama

Lokalny muzyk walczy o stypendium PZU

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: PracowniaKadru/Daniel Płudowski

Lokalny muzyk walczy o stypendium PZU - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ruszyło głosowanie w kolejnej edycji konkursu Grupy PZU - Inwestycja w przyszłość. Wśród ponad setki nominowanych studentów, jest przedstawiciel naszego powiatu Dariusz Krzęcio, który jest wiceprzewodniczącym Parlamentu Studentów UPH.

Uczestnikami Konkursu mogą być wyłącznie studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów jednolitych, uczelni publicznych i niepublicznych zarejestrowanych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Grupa PZU do 8 grudnia czekała na zgłoszenia, a od 10 stycznia można głosować na swoich faworytów. W konkursie organizatorzy wyłonią w sumie 12 laureatów, w tym: 5 osób poprzez głosowanie internautów, 2 osoby poprzez głosowanie uczestników konkursu oraz 5 osób poprzez wybór Komisji Konkursowej PZU. Laureaci otrzymają: nagrody finansowe o wartości 5.000zł, skrócony proces rekrutacji do udziału w praktykach i stażach Grupy PZU, bilety PKP umożliwiające udział w Gali Finałowej konkursu w Warszawie.

Wśród 106 studentów, którzy zgłosili się w tegorocznej edycji jest Dariusz Krzęcio, znany lokalnie muzyk i działacz społeczny. Jest on również studentem kryminologii stosowanej i wiceprzewodniczącym Parlamentu Studentów Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach. Aby bliżej poznać sylwetkę biorącego udział w konkursie Krzęcia i zagłosować na Niego wystarczy być zalogowanym na Facebooku i wejść na stronę:
przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/384

Polecamy obejrzenie spotu promującego Krzęcia w konkursie PZU


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE