Reklama

ŁOK zachęca do organizacji imprez

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Łukowski Ośrodek Kultury

ŁOK zachęca do organizacji imprez - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza do składania ofert na organizację imprezy plenerowej w amfiteatrze w Parku Miejskim w Łukowie.

Chcesz zorganizować imprezę w miejskim amfiteatrze? Zapoznaj się z informacją Łukowskiego Ośrodka Kultury. Placówka publikuje ofertę na organizację plenerowej imprezy w parku.

Przedmiotem zamówienia jest propozycja zorganizowania imprezy w Parku Miejskim w Łukowie między 4 maja a 26 sierpnia 2018 r. w ramach użyczenia amfiteatru. Z otrzymanych ofert komisja wybierze 10 najlepszych wydarzeń do realizacji. Ich oceny dokona komisja w składzie: Grzegorz Skwarek, Olimpia Kucharska, Tomasz Kanadys oraz Iwona Krystecka.

Oferta powinna być przesłana za pośrednictwem: poczty elektronicznej na adres e-mail: [email protected], poczty, kuriera lub też dostarczona osobiście na adres: Łukowski Ośrodek Kultury, 21-400 Łuków, ul. Ks. Kard. St. Wyszyńskiego 20.

Oferty należy złożyć w siedzibie Zamawiającego lub przesłać mailem do 6 kwietnia 2018 roku. Lista wydarzeń bądź imprez do realizacji opublikowana zostanie na stroni internetowej ŁOK 13 kwietnia 2018 roku.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Łukowskiego Ośrodka Kultury.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE