Reklama

ŁOK chce zmienić logo

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum portalu

ŁOK chce zmienić logo - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Do 30 kwietnia można nadsyłać prace graficzne - projekt nowego logotypu Łukowskiego Ośrodka Kultury. Placówka chce zmienić swoją identyfikację wizualną, a w przyszłości przenieść część swojej działalności do budynku dworca kolejowego w Łukowie. W przyszłości w tym miejscu miałaby powstać nowa sala widowiskowa.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, jak i młodsze. ŁOK chce w ten sposób wybrać nowy, reprezentacyjny znak graficzny, będący podstawą identyfikacji wizualnej. Konkurs certyfikowany jest przez Polskie Koleje Państwowe, ponieważ dom kultury w Łukowie nawiązał współpracę z kolejową spółką i chce w przyszłości przeprowadzić się częściowo do budynku dworca kolejowego. W miejscu tym powstać ma sala widowiskowa dla kilkuset osób.

Zobacz też: Sala widowiskowa na dworcu PKP

Prace konkursowe przyjmowane są do końca kwietnia. Niezbędnym jest naniesienie na nich haseł „Pociąg do kultury” bądź „Kolej na kulturę”, które stanowić mają część znaku graficznego. Dzieła należy wysłać w jednym z popularnych plików graficznych oraz ich wektorowym odpowiedniku np. w programie Corel. Nagroda za najlepszy projekt wynosi 1500 zł.

Więcej informacji, regulamin oraz karta zgłoszeniowa do pobrania na stronie ŁOK.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE