Reklama

Reklama

Lekceważyli obostrzenia, pili alkohol. Interweniowała policja

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Lekceważyli obostrzenia, pili alkohol. Interweniowała policja  - Zdjęcie główne

Do łukowskich policjantów często wpływają informacje o nagannym zachowaniu młodzieży, ostatnio tej „zbierającej się” na parkingu przy ulicy Dworcowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mandaty i zatrzymane dowody rejestracyjne – to efekty pracy łukowskich policjantów, sprawdzających pojazdy i osoby przebywające w nocy na parkingu przy ulicy Dworcowej.

Reklama

Do łukowskich policjantów często wpływają informacje o nagannym zachowaniu młodzieży, ostatnio tej „zbierającej się” na parkingu przy ulicy Dworcowej. Mieszkańcy skarżyli się głośne „imprezowanie”, hałas jeżdżących tam w nocy samochodów, a w szczególności na śmieci pozostawione na parkingu i w okolicy.

 

Minionej nocy miejsce to skontrolowali łukowscy mundurowi. Policjanci sprawdzili kilkadziesiąt znajdujących się tam pojazdów i prawie 150 osób. Działania łukowskich mundurowych wspomagali policjanci i funkcjonariusze Straży Granicznej zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej.

 

Policjanci sprawdzali stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny ich pojazdów. Wśród kilkudziesięciu sprawdzonych samochodów, stan techniczny dwóch aut nie spełniał wymogów, mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne.

 

Blisko 20 osób znajdujących się na parkingu policjanci ukarali mandatami.

Ukarane osoby mimo obowiązku nie zakrywały nosa i ust, część z nich spożywała alkohol w miejscu do tego nie przeznaczonym.

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE