Reklama

Laureaci i finaliści z „Jedynki”

Opublikowano: czw, 21 mar 2019 10:30
Autor: | Zdjęcie: Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie

Laureaci i finaliści z „Jedynki” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Szkoła Podstawowa nr 1 w Łukowie chwali się zdolnymi uczniami. To laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych organizowanych pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Jak informuje placówka, w roku szkolnym 2018/2019 znaczące sukcesy odniosła czwórka reprezentantów „Jedynki”. Maria Hajduczyńska uczennica klasy VIII b, została laureatką konkursu polonistycznego, a Maciej Zarzycki z klasy VIII d, został laureatem konkursu matematycznego. Uczniów przygotowywały nauczycielki Małgorzata Janasz i Alicja Kuźma, które przyczyniły się do tego, że zarówno Maria jak i Maciej będą zwolnieni z egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego i matematyki.

Natomiast Emilia Śledź, uczennica klasy VIII a, uzyskała dwukrotnie tytuł finalistki w konkursie polonistycznym (opiekun Teresa Lonty) i fizycznym (opiekun Małgorzata Ostojska). Grupę utalentowanych reprezentantów Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie dopełnia Mateusz Wasilewski z klasy VIII a, który został finalistą konkursu matematycznego. Ucznia przygotowywała Joanna Siwiec.

Uzdolnionym przedstawicielom łukowskiej „Jedynki” życzymy dalszych sukcesów w nauce.
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE