Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Lato na basenach w Łukowie. Ponad 40 tys, osób odwiedziło "Delfina"

wiadomosci Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie przygotował w wakacje szereg atrakcji. Zaprosił mieszkańców do korzystania z obiektów oraz uczestnictwa w imprezach w ramach „Wakacji z OSiR-em".

ŁP

Opublikowano: 7 września 2020 12:51 | Aktualizacja: 7 września 2020 10:01

Ośrodek Sportu i Rekreacji właśnie podsumował sezon letni 2020. Przypomniał, że 20 lipca  ratownicy wodni zorganizowali na pływalni „pogadankę" dla dzieci, na którym przedstawili zasady bezpieczeństwa wypoczynku nad wodą, specyfikę pracy ratownika wodnego, podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

 

 

 

31 lipca na basenach odbyła się akcja o charakterze  edukacyjno - prewencyjnym pod hasłem „Bezpiecznie z OSiR-em", przeprowadzona przez ratowników wodnych. Akcja ukierunkowana była na zwiększenie świadomości o bezpiecznym wypoczynku nad wodą. Ratownicy wodni przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania nad wodą.

 

 

 

Z pływalni w sezonie letnim 2020 skorzystały 42432 osoby.  Z kortów  skorzystało ok. 2 500 osób. Łącznie zarezerwowano 1204 godzin.

 

Miniony sezon obfitował również w towarzyszące wydarzenia sportowe. 18 lipca i 22 sierpnia odbyły się Wakacyjne Turnieje Siatkówki Plażowej. 

25 lipca i 30 sierpnia  odbyły się Wakacyjne Turnieje Tenisa Ziemnego.

 

 

 

Od 12 września działać będzie Pływalnia Kryta „Delfinek".

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 21 dni temu | ocena +1 / -1

    komar

    Dla jednych mało, dla innych dużo. Lubię na basenach spędzać wolny czas.

  • 21 dni temu | ocena +1 / -1

    mieszkaniec

    tylko 40 tys. mało