Reklama

Lato na basenach w Łukowie. Ponad 40 tys, osób odwiedziło "Delfina"

Opublikowano:
Autor:

Lato na basenach w Łukowie. Ponad 40 tys,  osób odwiedziło "Delfina" - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie przygotował w wakacje szereg atrakcji. Zaprosił mieszkańców do korzystania z obiektów oraz uczestnictwa w imprezach w ramach „Wakacji z OSiR-em".

Ośrodek Sportu i Rekreacji właśnie podsumował sezon letni 2020. Przypomniał, że 20 lipca  ratownicy wodni zorganizowali na pływalni „pogadankę" dla dzieci, na którym przedstawili zasady bezpieczeństwa wypoczynku nad wodą, specyfikę pracy ratownika wodnego, podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy.

 

 

 

31 lipca na basenach odbyła się akcja o charakterze  edukacyjno - prewencyjnym pod hasłem „Bezpiecznie z OSiR-em", przeprowadzona przez ratowników wodnych. Akcja ukierunkowana była na zwiększenie świadomości o bezpiecznym wypoczynku nad wodą. Ratownicy wodni przypomnieli zasady bezpiecznego zachowania nad wodą.

 

 

 

Z pływalni w sezonie letnim 2020 skorzystały 42432 osoby.  Z kortów  skorzystało ok. 2 500 osób. Łącznie zarezerwowano 1204 godzin.

 

Miniony sezon obfitował również w towarzyszące wydarzenia sportowe. 18 lipca i 22 sierpnia odbyły się Wakacyjne Turnieje Siatkówki Plażowej. 

25 lipca i 30 sierpnia  odbyły się Wakacyjne Turnieje Tenisa Ziemnego.

 

 

 

Od 12 września działać będzie Pływalnia Kryta „Delfinek".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE