Reklama

Larwa w posiłku serwowanym w św. Tadeuszu

Opublikowano:
Autor:

Larwa w posiłku  serwowanym w św. Tadeuszu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Leżącej na oddziale położniczo-ginekologicznym i patologii ciąży kobiecie zaserwowano na obiad gulasz drobiowy, w którym tkwiła martwa larwa. Taką informację podaje tygodnik Słowo Podlasia.

Według relacji gazety z Białej Podlaskiej pochodząca z Międzyrzeca 21-letnia mieszkanka powiatu radzyńskiego jest zbulwersowana całą sytuacją. 


Jak czytam w artykule to miał być posiłek, który w zasadzie się już pacjentce nie należał. Tego dnia zdecydowała się bowiem opuścić oddział na własne żądanie.  Według relacji 21-latki przyniesiono jej kurczaka w sosie z kaszą gryczaną. Larwę zauważyła pod koniec posiłku. O zajściu poinformowała personel. 

Przytaczając wyjaśnienia szpitala gazeta informuje, że placówka poprosiła o wyjaśnienie firmę gastronomiczną, która przygotowuje posiłki. Według lecznicy w trakcie wieloletniej współpracy z firmą cateringową taka sytuacja nie zdarzyła się tam nigdy wcześniej, zaś obecności larw w magazynach nie wykazała kontrola sanepidu, ani wewnętrzna lustracja w zakresie przechowywania produktów. Nie stwierdzono także uchybień dotyczących warunków i sposobu przechowywania produktów. O incydencie został powiadomiony dostawca kasz.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE