Reklama

Kup działkę nad zalewem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Tomasz Goławski

Kup działkę nad zalewem - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Chcesz zamieszkać w pobliżu modernizowanego zalewu Zimna Woda? Miasto Łuków ogłasza przetarg na sprzedaż działek letniskowych w pobliżu zbiornika. Pod młotek idą w sumie 42 nieruchomości.

13 maja ma zostać ogłoszony przetarg na sprzedaż 42 działek letniskowych nad zalewem Zimna Woda. Zgodę na to posunięcie wyraziło na lutowej sesji Rady Miasta 17 radnych, którzy zadecydowali o tym, że każdy z mieszkańców będzie mógł nabyć na własność część terenu przy modernizowanym zbiorniku.

Pod młotek trafią nieruchomości o powierzchni 500-766 m2, na których przyszli właściciele oprócz domków letniskowych będą mogli wybudować także budynki gospodarcze i garażowe. Całość ma być też uzbrojona w media, m.in. kanalizację.

- Działki mają charakter rekreacyjny (…) Do każdej z nich będzie wiodła wygodna droga, dość szeroka, taka że mogą się nawet minąć dwa samochody. Już 13 maja ogłaszamy przetarg, natomiast samo ogłoszenie musi nabrać mocy i tenże przetarg odbędzie się 19 czerwca. Wcześniej będzie można wpłacić wadium, wybrać działkę która nas interesuje i ewentualnie uczestniczyć w licytacji - komentuje ogłoszenie przetargu burmistrz Łukowa Dariusz Szustek.

Czy powyższe nieruchomości wzbudzą zainteresowanie mieszkańców? Przekonamy się o tym 19 czerwca. Natomiast wszelkie informacje dotyczące działek zlokalizowanych w pobliżu zalewu Zimna Woda udzielane są w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Planowania Przestrzennego Urzędu Miasta Łuków.

Poniżej informacja wideo UM w Łukowie:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE